Команда

Мене звати Діана.Я робила хронологічну таблицю біографії Григора Тютюнника, робила таблицю короткого змісту повісті "Климко", а також в LucidChart мною була зроблена порівняльна характеристика проблем дітей 21 століття та проблем Климка.
У хронологічній таблиці у мене виникло ускладнення,коли я икселівський документ намагалася виставити в гугл докс, тому що він змінював своє зовнішнє оформлення,тому я вирішила виконувати роботу у ворді.Значна користь для мене в тому,що я більше дізналась про проблеми моїх однолітків в роки війни і зрозуміла, що я щаслива людина, бо маю все.
_____________________________________________________________


Мене звати Євген.Я робив карту подорожей Григора Тютюнника та героя його повісті Климка.Свою роботу я виконував у google.maps.Вивчивши біографію письменника,я проклав його життєвий маршрут від села Щотово до села Шілівка.Потім вивчив маршрут Климка за повістю і позначив його на карті і розмістив свою роботу у блозі.
Нелегко мені було одразу знайти потрібну мені географічну назву,але в цьому мені допомогли члени моєї команди(Ростик та Сашко).Ця робота була корисною для мене. Я навчився працювати з картою, детальніше вивчив карту України, збагатив свої знання про рідну країну, її міста і села. Ця робота допомогла мені глибше зрозуміти творчість письменника. Здобуті знання я можу використати в майбутньому.
_____________________________________________________________Я Іра.Складала питання для анкети,оформила.Потім помістила в Google на Blogger.com!Мені допомагала команда.Найбільш сподобалось працювати над запитанням.Дуже важкого нічого не було.

______________________________________________________________
Мене звати Діма. Я допомагав Євгену і Сергію прокладати маршрут Григора Тютюнника. Мені теж дещо здавалося важко , але в команді працювати легше, ніж самому.

_____________________________________________________________


Мене звати Сергій.Я також допомагав Євгену і Дімі прокладати маршрут Григора Тютюнника. Шукали інформацію з книжок, з інтернету.

_____________________________________________________________


Мене звати Ростик.Я створив цей блог і вклав всю інформацію,яку зробили моя команда.Най важче було оформлення блогу.

_____________________________________________________________